Drakensang Joygame’de!

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Joygame‘in yeni Web Tabanlı MMORPG oyunu Drakensang hakkında bilgi vereceğim. Bilginiz üzere Joygame her geçen gün büyüyor ve yeni oyunları bünyesine katıyor. Ben Joygame‘e gelmeden önce de Drakensang oynayan birisiyim. Bu oyunu bünyemize katmamıza en çok sevinenlerden biriside benim. :)

Gelelim oyunun özelliklerine;

Bilgisayarınıza indirmeden oynayabileceğiniz nadir 3D grafiklere sahip bir oyundur Drakensang. Müthiş hikayesi ile sizi bırakamayacağınız bir serüvenin içine sürükler. Ayrıca %100 Türkçe olması en büyük avantajlarından bir tanesi. Farklı ırk ve kültürlerin ortak evreni olarak sayılır Drakensang Evreni ve bu evren içerisinde kahraman olmak ya da tutsak olmak sizin elinizde.

Karakterlerinizi kendinize göre geliştirebileceğiniz bir sistem sayesinde, farklı savaş taktikleri ve stratejileri üretebilir. Düşmanlarınızı hiç ummadıkları anlarında yok edebilirsiniz. Bu sayede doyumsuz PVP tatları tadabilir ve bunu bilgisayarınıza hiç birşey kurmadan yapabilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için Joygame‘in yeni oyunu Drakensang‘ı denemenizi öneririm. Belki de benimle karşılabilir ve düelloda ne kadar iyi olduğumu görebilirsiniz. :)

Artıları: Drakensang Online: Online Fantezi Browser Oyunu

  • Dosya indirmeden ve yükleme yapmadan her türlü tarayıcı üzerinden oynayabilme.
  • Muhteşem 3D görsel efekt ve grafik deneyimi tam bir görsel şölen zevki.
  • Sınırsız macera dolu görev ve fantastik evren.
  • Birbirinden farklı savaş alanları, zindan ve ticaret merkezleri.
  • Farklı karakter ve sınıf geliştirebilme imkanı.

Bir Yorum

  1. Başarılarınızın devamını dilerim :):)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*