Cengiz Han 2 – Neden Damgalamalıyım?

Merhaba,

Muhteşem bir haftayı geride bıraktık. World Of Battles – Orta Çağ’ın Çöküşü oyunumuzu sağsalim sizlerle buluşturduk. Anlımızın akı ile bir işin altından daha kalkmışlığın rahatlığı ile Cengiz Han 2 oyuncuları için bir yazı dizisine başlayacağım. Neden damgalama?

Bu soru aslında çok basit ama ben size uzun uzun anlatacağım bu hafta kısa bir giriş yapacağım ve daha önceki yazdığım blogla ortak giderek bilgiler vereceğim. İlerleyen dönemlerde ise yeni gelen sistemlerimizi de işin içine katarak damgalama sisteminin tamamının yararlarından bahsetmiş olacağım.

Ruhlar damgasından bahsedeyim size. Ama önce Ruhlar Damgası nedir? Nasıl yapılır gibi sorularınız varsa eğer BURAYI tıklayarak eski blogumdan yardım alabilirsiniz.

Şimdi gelelim, neden Ruhlar Damgasını kullanmamız gerektiğine;  öncelikle Ruhlar damgası eşyalarınızı güçlendiren ilk eşyadır. Eşyanızın temel özelliklerini yükseltir.  Bu özellikler ekipmanınızın temel karakterik özellikleridir. Yükseltme sonrasında ekipmanınızın temel özellikleri yükselir ve daha verimli hale gelir. Ayrıca damgaladığınız eşya toplam sayısında ekstra özellikler alabilirsiniz.

Ruhlar damgasının ise en önemli özelliklerinden birisi de bir sonraki yapacağınız işlem için ekipmanınızın damgalı olması şartı. Yani, eğer ekipmanınıza Zodyak Damgala yapmak istiyorsanız, bu işlemi yapacağınız ekipmanın kesinlikle Ruhlar Damgası ile damgalanmış olması gerekmektedir.

Önümüzdeki hafta size farklı bir damgalama sistemi hakkında bilgi vermeye devam edeceğim. Sizler de Cengiz Han oyununa başlayabilirsiniz.

Sağlıcakla.

 

Bir Yorum

  1. isa says:

    meraba kolay gelsin benim sizden bi ricam olacak şimdi bazı etkinlikler düzenliyorsunuz mesela en son yılbaşında hp kadar pp bu ve benzeri etkinlikleri mesela önceden bildirilse daha çok kişi yukleme yapabilir ve daha çok kişi faydalanabilir ve aktif etkinliği ana giriş sayfasından görebilsek daha güzel olur diye düşünüyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*