Cengiz Han 2 – Lonca Görevleri

Merhaba arkadaşlar,

Cengiz Han 2 bloglarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu hafta sizinle paylaşacağım blog yazım Lonca Görevleridir. Ama konuya girmeden biraz genel konulardan bahsedelim. Biliyorsunuz yeni bir ekip arkadaşı arayışımız var. Herkes OG nasıl olunur diye soruyordu bizlere. Buyrun fırsat ayağınıza kadar geldi. :) Oyun Görevlisi olma şansınız var artık. Gerekli özelliklere uyuyorsanız neden olmasın?

Geçelim blog yazıma.

Lonca Görevleri, her loncanın yaptığı sizlerinde çok iyi bildiği görevler. Bunların üzerinden geçmek istedim kısaca sadece.

Lonca İç İşleri;

- Gök Ejderi;
Lonca lideri alabilir ve alırken 10 G MS depozito yatırır. Görev kabul edildiğinde eskort yakınındakilere bir bildirim gider ve kabul edip, etmeyecekleri sorulur. Görevi kabul edenler ve Lider göreve başlarlar. Ejder sadece Lideri takip eder. Lonca lideri Antik Yol Işınlanma Geçiti’nin yakınındaki noktaya tıklayabilir. Bu şekilde lider haricindeki herkes tecrübe kazanır. Eğer Gök Ejderi belirlenen varış noktasına gidebilirse ekstra ödül kazanılacaktır.

Gök Ejder’inin kaybolması durumunda görev başarısız sayılır ve depozito iade edilmez. Eğer ki düşman ırklardan Gök Ejderi’nize saldırı olur ve öldürülürse görev başarısız sayılır ve depozito çalınır. Görevin bırakılması durumunda başarısız sayılır ve depozito iade edilmez.

- Fil Anıtı;
Seviye 40 ve üzerindeki her lonca üyesi kendi başına bu görevi alabilir. Görev seviyenizle doğru orantılıdır. Diğer lonca üyeleri ile birlikte görevi yapmak daha güvenli bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Görevin aynı gün bitirilmesinde fayda var eğer ertesi güne bırakırsanız, sonraki günün görevini alamazsınız. Görev tamamlandığında bol miktarda lonca tecrübesi ve tecrübe kazanırsınız.

- Canavar Kovalama;
Seviye 30 ve üzeri tüm lonca üyeleri bu görevi alabilir. Diğer lonca üyeleri ile parti kurmak görevin tamamlanmasını hızlandırabilir. Görevin aynı gün bitirilmesinde fayda var eğer ertesi güne bırakırsanız, sonraki günün görevini alamazsınız. Görevi tamamladığınız bol miktarda Tecrübe, Lonca Tecrübesi ve Lonca Desteği kazanırsınız.

- Şeytan Çıkarma Emri;
Seviye 40 ve üzerindeki her lonca üyesi kendi başına bu görevi alabilir. Diğer lonca üyeleri ile parti kurmak görevin tamamlanmasını hızlandırabilir. Görevin aynı gün bitirilmesinde fayda var eğer ertesi güne bırakırsanız, sonraki günün görevini alamazsınız. Görevi tamamladığınız bol miktarda Tecrübe, Lonca Tecrübesi ve Lonca Desteği kazanırsınız.

Lonca görevlerinden kısaca bahsetmek istedim bu yazımda size. Loncalarınız ne kadar güçlü ve kalabalık olursa o kadar çok güçlü olursunuz. CengizHan 2 dünyasında lonca çok önemlidir.

Sağlıcakla.

3 yorumlar

 1. ali mert says:

  güzel bi çalışma olmuş sayın orgulas tşkrler. Ama bu oyunda lonca ile ilgili bir sıkıntı varki ya görülmüyor yada görmezden geliniyor. her ülkenin ilk 3 loncası hariç tüm loncalar sadece kukla vazifesi görüyor. bunun sebebide açık.ilk 3 loncaya tanınan maaş imtiyazı. bu yüzdende üye bulamıyoruz bulsakta oyunu ögrenen kaçıyor. 80 üstü üye bulmak imkansız gibi bu nedenle lonca işi görevini yapamıyoruz.çünkü 80 altındaki üyeye lonca işi görevi yaptırmak angarya çünkü ödülü cok küçük. kimse yapmak istemiyor. yapamadıgımız için hünerleride açamıyoruz bu konuda bir çalışma yapacagnızı ümit ediyorum. veya lonca işi görevine bi kolaylık getirmenizi. zaten makalenizdede hiç bahsetmemişsiniz lonca işi görevinden.

 2. mücahit says:

  abicim ben 3 haftadır oyuna giremiyorum yarın girecem bana özel exs gelmişmidir diyosunuzya oyuna girmeyenlere bir hediye diye banada gelmişmidir acaba onu merak ediyorum yarın rahat 10 saat oynucam gecede oynucam orgulas canlı yayında gördüm abi seni bana ulaşırmısın sırf sizle konuşmak içi n tiwitir hesabı kurdum ne olur yardımcı olurmusun 71 lwl oyunu çohunlukla biliyorum ama bilmedigim çok şey var

 3. mücahit says:

  eyw ilgilenirsen yada facebook varsa yada oyundaki adım DeJaVu34
  veya DeJaVU34 nezamandır oynamıyorumda unuttum ismimi ve karakterim savaşçı ne olur bana ulaşın her yerden takip ediyorum sizi canlı yayını izlerken twitırım yoktu olsaydım bi takım sorularım vardı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*