Cengiz Han 2 – Joygame Master-Card’ın Avantajları

Merhaba,

Joygame gün geçmesinki bir yenilikle karşımıza çıkmasın. Cengiz Han 2′nin bir parçası olmama rağmen ben bile yetişemiyorum yeniliklerimize. :) Geçtiğimiz günlerde Pazarlama Direktörümüz Ozan Aydemir’in yayınladığı Joygame olarak aldığımız ödülleri görünce gerçekten çok şaşırdım. 3 yılda tam tamına 30 ödül toplamışız. Büyük bir başarı. Bunların bir parçası olmak ise ayrı bir gurur vesilesi.

Şimdi gelelim bugünki konuma; Joygame Master-Card!

Yepyeni bir ön ödemeli kart sistemi Joygame oyuncularına sunuluyor. Bu kartlar ile ön ödemeli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Hem de MasterCard logosu bulunan Türkiye ve yurt dışında milyonlarca mağazada.

Bu kartın en büyük özelliği ise, 18 yaş sınırının bulunmaması! 18 yaşından küçüklerin de artık bir kartı olacak. Bu ön ödemeli kartlar ile istediğiniz zaman Joypara alabilirsiniz. Aynı zamanda alış-veriş yapabilirsiniz.

Joygame oyunlarına özel olarak tasarlanmış ve Mastercard güvencesindeki Joygame Ön Ödemeli Kart paketleri içerisinde, oynadığınız oyunların birbirinden güzel koleksiyon kartlarına da sahip olabileceksiniz.

CengizHan 2 için özel tasarlanmış bu kartları ilk önce siz elde etmek için ön başvurunuzu yapmayı unutmayın derim.

Sağlıcakla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*