Cengiz Han 2 – Hüner Sistemi 2

Merhaba,

Güzel bir haftaya başladık. Havalarda artık ısınıyor. Bu hafta sonu Cengizhan‘dan oyuncularımızla da görüşüp, sohbet etme fırsatımız oldu. Sizlerden gelen şikayetleri değerlendirdik. İsteklerinizi, önerilerinizi raporladık. Güzel geçen bir toplantıydı diyelim. Detaylarını daha sonra sizlerle uzun uzun paylaşacağız.

Gelelim bu haftaki blog yazısı konumuza. Hüner Sistemi Saldırı Eğitimi!

Hüner sistemi ile Saldırı Eğitimi yapabilir. Önceleri daha az hasar verdiğiniz karakterlere daha çok hasar verebilirsiniz. Bu şekilde düşmanlarınız ile keyifli düello ortamı yakalayabilirsiniz.

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere 12 Saldırı puanım mevcut.

Bu puanlarla istediğim sınıf için geliştirebilirim. Geliştirdiğim her puan hem bana daha fazla atak sağlamakta hem de o oyuncudan kazanacağım tecrübeyi de arttırmaktadır. Düşman ırklardan öldüreceğiniz her oyuncu size eğitim puanı kazandıracaktır. Bu eğitim puanları ile farklı sınıflara karşıda gelişim sağlayabilirsiniz. Ve bu şekilde seviye atlayacaksınız. Seviye atladıkça ise daha yüksek hasar verebileceksiniz.

Sizlere uzun zamandır oyun içerisinde söylüyordum Hüner Sistemi iyidir diye. Şimdi faydalanma zamanı. Cengiz Han 2 dünyasında hünerle ilgili herşey bunlarla da sınırlı değil. İlerleyen dönemlerde yine Hüner sistemi ile ilgili bloglarımızla karşınızda olacağız.

Şimdilik, sağlıcakla…

Bir Yorum

  1. Noendof says:

    Merhaba orgulas 27.02.13 tarıhı sabah ıtıbarı ıle hatırladı iseniz sizle bir diyalogumuz oldu siz sanırım beni yanlış anladınız. Ben dunyadan bana edilen hakaretlerın görmezden gelindini düşündüm sizde bana haklı olarak cezaverdiniz. bu anlaşılma dolayısı ile sizden özür diliyorum ve 1 senelik emegimin boşa gitmemesini rica ediorm.

    Karakter ismi : NoendoF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*