Cengiz Han 2 – Hüner Sistemi 1

Merhaba,

Cengiz Han 2 dünyasında yeni yamamızı yayına aldık ve birbirinden güzel sistemler sizlerle birlikte oldu. Bu süre içerisinde gerçekten yoğun mesai harcadık. Ufak tefek sorunların düzeltilmesini sağladık. Şimdi herşey tıkır tıkır işliyor. Sıra sizlere bu özelilklerin detaylarını anlatmaya geldi.

İlk konum Hüner Sistemi olacak. Neredeyse konuştuğum tüm oyunculara Hüner Sisteminden bahsediyordum. Şimdi yayına alındı ve sizlere bu sistemi tanıtmak bana düştü.Öncelikle yazımı ikiye bölerek yayınlayacağım. Birisi savunma diğeri ise saldırı olacak.

İlk olarak Savunma Puanı kazanmayı anlatayım size. Savuma Puanları; Savunma Yolu görevi ile kazanılmaktadır. Bu görevi günde 2 defa yapabilmektesiniz. Bu şekilde her seferinde 13 savunma puanı elde etmektesiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elde ettiğiniz savunma puanlarını ise yukarıdaki ekrandan istediğiniz sınıf için verebilirsiniz. Bu şekilde o sınıftan alacağınız hasarın değerini düşürebilirsiniz.

Bir sonraki blog yazım sizlere Saldırı ile ilgili olacaktır. CengizHan 2 oyununu indirerek sizlerde Arka Bahçe’nin büyülü dünyasında kaybolabilirsiniz.

Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere.

Sağlıcakla.

2 yorumlar

  1. ali mert says:

    savunma yolu görevini nerden alıyoruz onuda anlatsaydın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*