Cengiz Han 2 – Dünden Bugüne…

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere Cengiz Han 2 oyunumuzun ilk gününden bu güne kadar olan sürecinden bahsedeceğim. Gerçi daha önceki blog yazılarımda bundan bahsetmiştim ama tekrar üzerinden geçmekte fayda var.

Aranızda bilmeyenlar varsa tekrar hatırlatayım. Daha önceleri “Son Destan – Kantaşı’nın Öfkesi” isimli MMORPG oyunumuzda görevliydim. Sonrasında Cengiz Han 2 ekibinde OG olarak görev almaya başladım. Yaklaşık 6 ay OG olarak bu oyunda da görev aldıktan sonra Takım Lideri pozisyonunda devam ettim görevime.

Bu süre içerisinde Cengiz Han 2 oyunu oldukça gelişti ve büyüdü. Öncelikle 80 seviye olan seviye sınırı zamanla 125′e kadar yükseldi. Son gelen yama ile Arka Bahçe’de oyuna eklendi ve oyuncular yepyeni bir OkO deneyimi yaşadılar. Yama ile eklenen Savaşlar ile birlikte bayağı çetin geçen dakikalara tanık oldular.

Yeni eklenen meslekler ile yeni zırhlarını üreten oyuncular daha güçlü hale gelmeye başladı. Aynı zamanda birçok yeni görev oyunculara sunuldu. Bu süreçleri yaşamak gerçekten çok eğlenceli görünebilir. Oyuncularımıza Pazar Parası kazandıran Askeri Rütbe sistemi ise artı parantezi haketmektedir.

Cengiz Han 2 büyümeye devam edecektir. Yakın zamanda bir çok yeni sistem ve savaş ile yeni yamalar sizleri bekliyor olacak. Sizlerde cengiz han 2 download ederek bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Sağlıcakla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*