Cengiz Han 2 – Derebeyi Müritleri

Merhaba,

Bu hafta size bazı Derebeyi Müritlerinden bahsedeceğim. Biliyorsunuz Cengiz Han 2 dünyasının en büyük baş düşmalarıdır Derebeyleri. Birde bunların müritleri bulunuyor. Bunlar belirli saatlerle Cengiz Han 2 dünyasında belirerek oyuncularımıza bir çok ödül sunmaktadır.

Her gün aşağıdaki saatlerde Derebeylerinin Müritleri Cengiz Han 2 dünyasında ortaya çıkmaktadırlar.

01:30 – 02:00
03:30 – 04:00
10:30 – 11:00
12:30 – 13:00
14:30 – 15:00
16:30 – 17:00
18:30 – 19:00
21:30 – 22:00

Derebeylerinin Müritleri çıktığı haritalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Anka Sarayı
Aerchin Dağı
Semerkant
Moskova
Macaristan
Şam

Derebeylerinin müritleri onları yenen parti üyelerine birbirinden farklı hediyeler sunmaktadır. Bunlardan bazıları; Üçgüç Nişanı, Hazine Nişanı, Meyve Suyu, Evrim parşömeni, Melek Kristali, Ejderha parçalarıdır.

Cengiz Han 2 dünyasının en hareketli saatleridir Derebeylerinin Müritleri saatleri. Bir çok lonca ve parti Derebeylerinin Müritleri ganimetlerini elde etmek için kıyasıya bir savaş içine girerler. Lonca çağrıları, parti çağrıları havada uçuşur. Devlet erkanından olanların isimleri su gibi oyun içinden geçer. Sinirler gerilebilir. Hatta kimi zaman kendi ırkınızdan kişileri bile öldürmek zorunda kalabilirsiniz. Kimi büyük lonca tek eline aldığı Derebeylerinin Müritlerini zaman zaman diğer loncalara kaptırmakta ve izlenesi savaşlar ortaya çıkmaktadır.

Bu arada, Derebeylerinin Müritlerinin seviyelerinin oranında ödül almaktasınız. Yani, seviyeniz çok düşük ya da çok büyük ise ödül alamazsınız. Bu da seviyenize göre düşmanlarınızla karşılaşmanız anlamına gelmektedir.

Hepinize Cengizhan 2 dünyasında Derebeylerinin Müritleri mücadelesine bekliyorum.

Sağlıcakla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*